BAKIM PROGRAMI VE KESİNTİ LİSTESİ

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ;

Şirketimiz gerek arıza gerekse çalışmalardan dolayı yaşanan elektrik kesintileri en aza indirecek önlemleri almakta ve gerekli yatırımları yapmaktadır. Kesintiler ile ilgili olarak her türlü görüş ve önerilerinizi İletişim Formu ya da 186 Nolu Çözüm Merkezimize iletebilirsiniz.

Planlı Kesinti Sırasında;
1. Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılması,
2. Yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği,
3. Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları,
Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

 Artvin Bölgesi Planlı Kesinti
İL İLÇE TARİH BAŞLAMA SAATİ BİTİŞ SAATİ KESİNTİ NEDENİ KESİNTİDEN ETKİLENECEK BÖLGE VE SEMTLER
ARTVİNMURGUL15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Merkez - Güneyler Sk.
ARTVİNMURGUL15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Merkez - Hastane Cd.
ARTVİNMURGUL15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Merkez - Saglik Sk.
ARTVİNMURGUL15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Merkez - Soguksu Cd.
ARTVİNMURGUL15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Basköy - Soguksu Cd.
ARTVİNMURGUL15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Küre - Soguksu Cd.
ARTVİNMERKEZ15.12.201809:0012:00Şebeke İşletmecisi Ahlat -
ARTVİNMERKEZ15.12.201809:0012:00Şebeke İşletmecisi Seyitler -
ARTVİNMERKEZ15.12.201809:0012:00Şebeke İşletmecisi Varlik -
ARTVİNMERKEZ15.12.201809:0012:00Şebeke İşletmecisi Vezirköy -
ARTVİNBORÇKA15.12.201810:0017:00Şebeke İşletmecisi Merkez - Çoruh Cd.
ARTVİNARHAVI18.12.201807:0010:00İşletme Çalışması KAVAK KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
 Giresun Bölgesi Planlı Kesinti
İL İLÇE TARİH BAŞLAMA SAATİ BİTİŞ SAATİ KESİNTİ NEDENİ KESİNTİDEN ETKİLENECEK BÖLGE VE SEMTLER
GİRESUNTIREBOLU16.12.201806:0013:00İşletme Çalışması BALÇIKBELEN KÖYÜ BÜK MEVKİİ -
GİRESUNTIREBOLU16.12.201806:0013:00İşletme Çalışması CİNTAŞI MAH. -
GİRESUNTIREBOLU16.12.201806:0013:00İşletme Çalışması İSTİKLAL MAH. -
GİRESUNTIREBOLU16.12.201806:0013:00İşletme Çalışması KÖRLİMAN MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ AŞAĞI YATAK MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması AYDINLAR MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ ÇALIK -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ ÇAMKIRI MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ ÇATAL ÇAM -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması DERECİKALAN MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ HASANDEDE YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ KALABOYUN YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ KAMAR YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ MANASTIR MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması MERKEZ MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ PAZARSUYU YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ TAŞAL YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ AŞAĞI YATAK MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması AYDINLAR MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ ÇALIK -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ ÇAMKIRI MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ ÇATAL ÇAM -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması DERECİKALAN MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ HASANDEDE YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ KALABOYUN YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ KAMAR YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ MANASTIR MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması MERKEZ MAH. -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ PAZARSUYU YAYLA EVLERİ -
GİRESUNBULANCAK19.12.201806:0014:00İşletme Çalışması TANDIR KÖYÜ TAŞAL YAYLA EVLERİ -
GİRESUNESPIYE19.12.201807:0009:00İşletme Çalışması ESENTEPE MAH. -
GİRESUNESPIYE19.12.201807:0009:00İşletme Çalışması MERKEZ MAH. -
GİRESUNBULANCAK20.12.201805:0012:00Yatırım Çalışması BULANCAK MAH. -
 Gümüşhane Bölgesi Planlı Kesinti
İL İLÇE TARİH BAŞLAMA SAATİ BİTİŞ SAATİ KESİNTİ NEDENİ KESİNTİDEN ETKİLENECEK BÖLGE VE SEMTLER
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ BALCILAR MH. MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması YILDIZ KÖYÜ DERE MH. MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması BÜYÜKÇİT KÖYÜ EMİRLER MH. MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması ALTINPINAR KÖYÜ GÜNEŞLİ MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması BÜYÜKÇİT KÖYÜ HALİLLİ MH. MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması GÜMÜŞTUĞ KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması KÜÇÜKÇİT KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması KÜÇÜKÇİT KÖYÜ SOYA MH. MEVKİİ -
GÜMÜŞHANETORUL15.12.201808:0012:00Yatırım Çalışması YILDIZ KÖYÜ YUKARI MH. MEVKİİ -
 Rize Bölgesi Planlı Kesinti
İL İLÇE TARİH BAŞLAMA SAATİ BİTİŞ SAATİ KESİNTİ NEDENİ KESİNTİDEN ETKİLENECEK BÖLGE VE SEMTLER
RİZEMERKEZ15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Topkaya -
RİZEMERKEZ15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Uzunköy -
RİZEMERKEZ15.12.201809:0015:00Şebeke İşletmecisi Çiftekavak -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ AREKNER MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ AYDOĞDU MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ AYIŞIĞI MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması GÜRPINAR KÖYÜ AYVALIK MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ BAŞARAN MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması BAŞKÖY KÖYÜ BAŞKÖY MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması UZUNDERE KÖYÜ CAĞAK MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ CANIBEYAZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ CEVİTLİ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması YENİCE KÖYÜ CUMHURİYET MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ GELİNCİK 1 MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması UZUNDERE KÖYÜ GOBOCİT MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması İNCESIRT KÖYÜ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması İNCESU KÖYÜ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ KARAKAŞLI MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ KAYMAKLI MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması UZUNDERE KÖYÜ KORKAPOS MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ORMANCIK KÖYÜ MAHMUTOĞLU MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması GÜRPINAR KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ORMANCIK KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması YEŞİLTEPE KÖYÜ ORTA MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAÇKAR KÖYÜ SONGURLER MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ ŞEN MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması BUZLUPINAR KÖYÜ ŞİMŞİRLİ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ORMANCIK KÖYÜ ULAŞ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması YEŞİLTEPE KÖYÜ ALT MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ AREKNER MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ AYDOĞDU MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ AYIŞIĞI MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması GÜRPINAR KÖYÜ AYVALIK MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ BAŞARAN MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması BAŞKÖY KÖYÜ BAŞKÖY MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması UZUNDERE KÖYÜ CAĞAK MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ CANIBEYAZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ CEVİTLİ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması YENİCE KÖYÜ CUMHURİYET MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ GELİNCİK 1 MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması UZUNDERE KÖYÜ GOBOCİT MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması İNCESIRT KÖYÜ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması İNCESU KÖYÜ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ KARAKAŞLI MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ KAYMAKLI MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması UZUNDERE KÖYÜ KORKAPOS MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ORMANCIK KÖYÜ MAHMUTOĞLU MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇATALDERE KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ÇUKURLUHOCA KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması GÜRPINAR KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ORMANCIK KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması YEŞİLTEPE KÖYÜ ORTA MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAÇKAR KÖYÜ SONGURLER MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması KAPTANPAŞA KÖYÜ ŞEN MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması BUZLUPINAR KÖYÜ ŞİMŞİRLİ MEVKİİ -
RİZEÇAYELI16.12.201805:3011:00Şahıs Çalışması ORMANCIK KÖYÜ ULAŞ MEVKİİ -
RİZEMERKEZ17.12.201805:3009:00İşletme Çalışması ATMEYDANI MAH. -
RİZEMERKEZ17.12.201806:0009:00İşletme Çalışması DAĞSU MAH. -
RİZEMERKEZ17.12.201806:0009:00İşletme Çalışması KAPLICA MAH. -
 Trabzon Bölgesi Planlı Kesinti
İL İLÇE TARİH BAŞLAMA SAATİ BİTİŞ SAATİ KESİNTİ NEDENİ KESİNTİDEN ETKİLENECEK BÖLGE VE SEMTLER
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Alazli -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Aykut -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Büyük -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Cevizlik -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çalköy -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çayirbagi -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çigdemli -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Düzalan -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gökçeler -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gürgendag -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Küçüktepeköy -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Orta -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Tasocagi -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Tepecik -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yeni -
TRABZONDÜZKÖY15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yerlice -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gürbulak -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesiltepeköyü -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Ayvali -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Agilli -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gündogdu -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Dogançay -
TRABZONORTAHISAR15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Fatihköyü -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Derecik -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Demirtas -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Esentepe -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Findikli -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Uçarsu -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Cevizlik -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Maden -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çukurca -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesilyurt -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akçaköy -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Demirci -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Helvaci -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çiçeklidüz -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Özdemirci -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akören -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Meydankaya -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çinarlik -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesiltepe -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Alsancak -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akdamar -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Özakdamar -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Kirazlik -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Bozdogan -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Zaferli -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gümüslü -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Arpacili -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Sertkaya -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Kemaliye -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Kuruçam -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Acisu -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Sinik OSB -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Sinik -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Cevizli -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Koçlu -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Dörtyol -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akpinar -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Ortaalan -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Ambarcik -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Demirkapi -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Doganköy -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Isiklar -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi 1 Nolu Besirli -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi 2 Nolu Besirli -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi Toklu -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi Karsiyaka -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi Akyazi -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi Yenimahalle -
TRABZONORTAHISAR15.12.201807:0012:00Şebeke İşletmecisi Fatih -
TRABZONAKÇAABAT15.12.201809:0016:00Şebeke İşletmecisi Yaylacik -
TRABZONORTAHISAR16.12.201807:0014:00Şebeke İşletmecisi Degirmendere -
TRABZONORTAHISAR16.12.201807:0014:00Şebeke İşletmecisi Sanayi -
TRABZONORTAHISAR16.12.201807:0014:00Şebeke İşletmecisi Iskenderpasa -
TRABZONORTAHISAR16.12.201807:0014:00Şebeke İşletmecisi Çömlekçi SB -
TRABZONORTAHISAR16.12.201807:0014:00Şebeke İşletmecisi Çömlekçi -
TRABZONAKÇAABAT17.12.201814:0014:01İşletme Çalışması DOĞANKÖY MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması CUMHURİYET MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması ÇALTILI MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması ÇAMLI MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması ÇUKUROVA MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması ESKİPAZAR MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması KABAN MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması KIYIBOYU MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması KIYICIK MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması KUMLUDERE MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması SULAKLI MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması YENİ MAH. -
TRABZONOF18.12.201806:0012:00İşletme Çalışması YUKARI KIŞLACIK MAH. -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Alazli -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Aykut -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Büyük -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Cevizlik -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çalköy -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çayirbagi -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çigdemli -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Düzalan -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gökçeler -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gürgendag -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Küçüktepeköy -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Orta -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Tasocagi -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Tepecik -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yeni -
TRABZONDÜZKÖY18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yerlice -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesilova -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gürbulak -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesiltepeköyü -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Ayvali -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gündogdu -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Dogançay -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Fatihköyü -
TRABZONORTAHISAR18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Agilli -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Derecik -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Demirtas -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Esentepe -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Findikli -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Uçarsu -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Cevizlik -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Maden -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çukurca -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesilyurt -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akçaköy -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Demirci -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Helvaci -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çiçeklidüz -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Özdemirci -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akören -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Meydankaya -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Çinarlik -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Yesiltepe -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Alsancak -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akdamar -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Özakdamar -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Kirazlik -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Bozdogan -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Zaferli -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Gümüslü -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Arpacili -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Sertkaya -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Kemaliye -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Kuruçam -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Acisu -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Sinik OSB -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Sinik -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Cevizli -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Koçlu -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Dörtyol -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Akpinar -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Ortaalan -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Ambarcik -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Demirkapi -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Doganköy -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201806:0008:00Şebeke İşletmecisi Isiklar -
TRABZONAKÇAABAT18.12.201813:0613:07İşletme Çalışması DOĞANKÖY MAH. -
TRABZONBESIKDÜZÜ19.12.201806:0012:00Yatırım Çalışması VARDALLI MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması GÜNGÖREN KÖYÜ GÜNGÖREN MEVKİİ -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması AKPINAR MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması ARPALI MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması BEŞKÖY MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması ÇİFTEKÖPRÜ MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması FİDANLI MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması GÜNDOĞAN MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması GÜNEŞLİ MAH. -
TRABZONKÖPRÜBASI / TRABZON19.12.201806:0009:00İşletme Çalışması PINARBAŞI MAH. -
TRABZONMAÇKA20.12.201806:0012:00TEİAŞ Çalışması KİREMİTLİ MAH. -
TRABZONMAÇKA20.12.201806:0012:00TEİAŞ Çalışması YAZILITAŞ MAH. -